Domov » Kategórie » Domáce » Zážitok, ktorý dojal Nicholsonovú: FOTO Vyhlásila pátranie po krehkej blondínke!

Zážitok, ktorý dojal Nicholsonovú: FOTO Vyhlásila pátranie po krehkej blondínke!

BRATISLAVA – Hľadá sa krehká blonďavá slečna! Lucia Nicholsonová dnes zažila niečo, čo ju poriadne dojalo a na Facebooku rozbehla veľké pátranie.

Zážitok sa udial počas návštevy v jednej z bratislavských kaviarni. „Vyhlasujem pátranie po krehkej blonďavej slečne, ktorá dnes sedela v Papierovom mesiaci /na Moskovskej/ kúsok odo mňa a keď odchádzala, bez slova mi vtisla do ruky tento papierik,“ napísala podpredsedníčka parlamentu vo svojom statuse.

Poďakovanie nielen za polichotenie

Ako ďalej tvrdí liberálka, neznáma dievčina ju dojala tak, že nedokázala ani poriadne reagovať a aj takouto cestou by sa jej chcela poďakovať. „Nie len za to, ako veľmi mi polichotila, ale najmä za to, že v jej veku sa zaujíma o veci verejné, a že aj bez možnosti voliť sa ako „nedospelák a nevolič“ vôbec zamýšľala nad tým, koho by volila,“ hovorí.

S takýmito mladými má vraj Slovensko podľa Nicholsonovej budúcnosť. „Tak sa mi, prosím, prihláste, slečna budúcnosti,“ odkázala politička na záver tajomnej neznámej.

nicholsonova_patranie_facebook

Text odkazu mladej dievčiny:

„Ďakujem, že sa snažíte zlepšiť našu krajinu k lepšiemu. Ak by som mala 18 počas parlamentných volieb, tak by Vás volila. Príďte niekedy na LEAF Academy.“

Zdroj: ph, Foto: SITA, FB / Lucia Nicholsonova

Autor: Redakcia
Tagy