Politika Top Zahraničné

VIDEO Trump opäť na smiech: Odignoroval rady, išlo mu o zdravie

WASHINGTON – Neprejde deň, kedy by sa Donald Trump nevyznamenal. Tentokrát americká hlava štátu zaujala počas sledovania zatmenia slnka, ktoré si spoločne s rodinou vychutnával z balkóna Bieleho domu.

Zatmenie uchvátilo celú Ameriku, hoci jeho úplnú podobu mohli sledovať iba obyvatelia niekoľkých štátov. V jeden okamih sa Trump rozhodol, že hádam nezaškodí, ak sa na tento úkaz pozrie bez ochranných okuliarov. Po tom, čo slnku venovalo niekoľko pohľadov, však dostal od prizerajúcich sa ľudí dobrú radu – „Nepozerajte sa!” a preto si Trump sa radšej dal okuliare.

Spustil tak opäť vlnu vtipných reakcií. „Myslel si, že varovania o Slnku sú fake news,” napísal na Twitteri používateľ Devin Duke. „Moje oči sú najlepšie. Mám najlepšie oči. Nikto neuvidí zatmenie lepšie ako ja. Verte mi,” narážala zas na Trumpove vyjadrovanie sa Tricia Fairness.

„Nájdite si niekoho, kto sa na vás bude pozerať tak, ako sa Donald Tump pozerá na potenciálne škodlivé UV žiarenie,” žartoval ďalší používateľ Brett LoGiurato.

„Rok 2017 v skratke. Amerika: Nepozerajte sa do slnka. Trump: “

Zdroj: ph, Foto a Video: YouTube / MSNBC