Domáce Šport Top

VIDEO Tehelné pole v ohni. Futbaloví fanúšikovia Slovana pri oslavách výročia klubu takmer podpálili vlastný štadión

Futbaloví fanúšikovia Slovana Bratislava si originálnym spôsobom pripomenuli 101.výročie založenia klubu. FOTO TASR - Pavel Neubauer

BRATISLAVA – Mesiace bez športu a to plošne, bez výnimky a komplexne – to je pre niekoho tá najhoršia nočná mora. Najmä futbalisti a ich fanúšikovia sú absolútne bezradní, unudení a tak nečudo, že vymýšľajú rôzne spôsoby ako sa zabaviť a rozptýliť.

Od virtuálnych zápasov na internete až po špeciálne oslavné choreografie svojho obľúbeného klubu. Originálny spôsob ako zaujať pripravili Bratislavčanom v nedeľu večer fanúšikovia Slovana, ktorí pri oslavách najstaršieho, najpopulárnejšieho a najslávnejšieho futbalového klubu na Slovensku takmer podpálili Tehelné pole. 101 rokov od vzniku Slovana tak malo pekne horúci, až diabolský nádych. Akoby belasí chceli kompletne zlikvidovať vírus v Bratislave a okolí. Už aby sa začala futbalová liga, keďže energie majú fanúšikovia na rozdávanie a zjavne aj prebytok adrenalínu. Ale vizuálny efekt bengálskych ohňov mal aspoň nádych originality, aj keď v okolitých lokalitách a bytoch museli mať dojem, že na štadióne je minimálne koncert punkovej či rockovej skupiny svetového formátu.

Mohlo by vás zaujímať: