Domáce Kultúra PR článok Spoločnosť Top

VIDEO Pozrite sa na rodinnú šou mega rozmerov na ľade. Angry Birds sú späť!

Zdroj: Comunique

BRATISLAVA – Legendárne Angry Birds hlásia návrat. Tentoraz v úplne inom formáte, ako sme boli zvyknutí. Spolu s deťmi tak môžete zažiť dobrodružstvo, na ktoré budete ešte dlho spomínať. 

 

Už zajtra odštartujú Angry Birds svoje turné, ktoré nielen deťom, ale aj vám, vyrazia dych. Ľadová šou bude pastvou pre oči. Nahnevaní vtáci budú doslova zubami nechtami brániť svoje vajcia pred zlomyseľnými prasatami. Tie vedie kráľ Leonard.

Okrem úžasných korčuliarskych schopností umelcov sa môžete tešiť na akrobaciu, parkour, slack-line či žonglovanie. ,,Angry Birds on Ice v sebe spája hneď niekoľko unikátností. Je to jediná značková šou akéhokoľvek druhu na motívy Angry Birds. Zároveň je to doposiaľ prvá a jediná rodinná šou takýchto rozmerov, ktorá prichádza s dych vyrážajúcou 360° scénou,‘‘ dodala produkčná agentúra Comunique.

 

Do Košic a Bratislavy prichádza jedinečná šou. Zdroj: Comunique

Nezabudnuteľná energia

Angry Birds on Ice budú mať premiéru v Košiciach a v Bratislave. Návštevníkov poteší nezameniteľný Redov hnev, nebude chýbať ani Chuckova rýchlosť a Bombove výbuchy. Zabudnúť nesmieme na akrobatické výkony prasiat, ktoré ale aj tak nezatienia hrdinských vtákov.

Svoje miesto v predstavení budú mať aj neposedné vtáčatá Angry Birds – Hatchlings. Sam-sam – Samantha, Wee-wee – Vincent a Zoe sa stále hrajú s ich nenarodenými súrodencami a učia ich rôzne kúsky. V ľadovej revue budete môcť počuť aj energickú pieseň „Hatchlings & The Eggs“. Tá sa perfektne hodí práve k malým neposedným hrdinom. Jej text napísal Štefan Benčík, hudbu zase zložil Oskar Rózsa. Hlasy trom vtáčatám prepožičala trojica mladých herečiek. „Rada dabujem a hrám postavy, ktoré vyjadrujú rôzne emócie. Moja postava bola dosť uplakaná, čo nebol pre mňa problém zahrať to, no ja sa v skutočnosti viacej smejem, ako mrnčím. Tiež mám dvoch bratov, ale oni mi nerobia zle, takže nemám ani dôvod sa na nich nejako sťažovať a žalovať, ako to robilo ružové mláďa,‘‘ povedala s úsmevom predstaviteľka Zoe Melánia Jakabovičová.

 

Fenomén doby

Prečo sa práve Angry Birds postavia na ľad? Je to digitálny fenomén doby. Pôvodne mobilná hra sa dostala do povedomia azda každého z nás. V súčasnosti je jednou z najznámejších značiek sveta. Ponuku napísať scenár a zrežírovať šou, tak Juraj Benčík nemohol odmietnuť. O korčuliarsku choreografiu sa postarala Renata Aleksander.

 

Dorazia aj k vám

Angry Birds sa predstavia v Košiciach a v Bratislave. Vstupenky na festival si môžete kúpiť v sieti predpredaj.sk. Deti do 2 rokov majú vstup zdarma. Celkové trvanie šou je 100 minút, vrátane 20-minútovej prestávky.

  • 25.1. – 13:30 v Košiciach (Steel Aréna – Košický štadión Ladislava Trojáka)
  • 1.2. – 13:30 v Bratislave (Zimný štadión Ondreja Nepelu)

 

Galéria
Kostýmy sú pripravené. Zdroj: Comunique
Podujatie plné akrobacie. Zdroj: Comunique
Scéna dodá šou dokonalú atmosféru. Zdroj: Comunique
Deti pobavia zelené prasatá. Zdroj: Comunique
Na svoje si prídi nielen deti, ale aj rodičia. Zdroj: Comunique
navigate_before
navigate_next