Domáce Šport Top

VIDEO Ponížený Vémola provokuje a chce odvetu s Véghom. Na vypredanom futbalovom štadióne v Bratislave

Karlos Vémola chce po prehre s Attilom Véghom odvetu na Slovensku. Zdroj: TASR / Jakub Kotian

BRATISLAVA – Ešte v sobotu odchádzal z klietky ako “spráskaný pes”, bez nálady, zničený a degradovaný. Veľkohubý Karlos Vémola dostal v Zápase storočia, ako ho nazval on a promotéri tohto duelu, “nakladačku” od Attilu Végha, ktorý ho po 2 minútach poslal k zemi.

 

No už o 24 hodín, keď sa zo všetkého vyspal a pochopil, čo sa stalo, chce 34-ročný český zápasník zmiešaných bojových umení odvetu. Za každú cenu. Drvivú prehru s Véghom nedokázal a nedokáže nielen pochopiť, ale ani stráviť a akceptovať. Má byť v roku 2020 na Slovensku a na vypredanom futbalovom štadióne na Tehelnom poli. “Stanem sa jeho nočnou morou. Pôjdem tvrdo za Paľom Nerudom, Ondrom Novotným (promotéri Oktagonu) a Attilom po svoju odvetu. Zaslúžim si ju, pretože sa mi zrútil sen, ktorý budujem šesť rokov. Nedovolím, aby sa mi zrútil kvôli jedinému úderu. Potrebujem v hlave vedieť, že som prehral s lepším bojovníkom,” provokatívne vyzýva Vémola Végha na súboj číslo dva.

Je otázne, či sa dá Végh vyprovokovať, a či sa postaví aj po druhýkrát Vémolovi v klietke. Súboj totiž nepotrebuje on, ale Vémola, ktorý je teraz terčom vtipov a zosmiešňujúcich komentárov na sociálnych sieťach. V každom prípade je tu hodená rukavica od Vémolu, ktorý potrebuje dokázať sebe, manažérom a aj Česku a Slovensku, že on je najlepší v MMA. Zdvihne ju slovenský šampión Attila Végh? “Ja takéto veci neriešim, na to máme ešte čas. Hlavne teraz je, že sa mi splnil sen a som veľmi šťastný. Teraz potrebujem oddych, s manželkou čakáme bábätko, ale s kariérou rozhodne nekončím,” skonštatoval v bezprostrednej reakcii Végh.

Výzva Karlosa Vémolu na odvetný duel s Attilom Véghom

Mohlo by vás zaujímať: