Domáce Politika Top

Tvrdý odkaz z SaS: Tragická tlačovka smeráckych velikánov, strach z nich priam kričal

BRATISLAVA – Tlačová konferencia Smeru, na ktorej rozprávala štvorica Viktor Stromček, Martin Glváč, Juraj Blanár a Ľuboš Blaha, ho poriadne nahnevala. Liberál Ľubomír Galko sa na Facebooku do svojich oponentov poriadne pustil, ich vystúpenie dokonca nazval „tragickou tlačovkou smeráckych velikánov”.

Podpredseda SaS zároveň dodal, že lepšiu pozvánku na masovú účasť na zajtrajších protestoch Slováci nemohli dostať. „Ten strach z toho, že definitívne končia z nich totiž priam kričal. Pevne verím, že zajtra bude účasť na protestoch po celom Slovensku trhať rekordy, táto vláda, prerastená talianskou mafiou skončí, budú nasledovať urýchlene predčasne demokratické parlamentné voľby a títo politici po nich skončia na politickom smetisku,” napísal Galko na Facebooku.

Na záver nezabudol na jedno rýpnutie do Glváča. „A na záver osobné odporúčanie. Pán Glváč by mal prestať verejne vystupovať pod vplyvom alkoholu. ZačIna to byť pri jeho vyjadrovaní a celkovom správani sa dosť vidno,” dodal poslanec liberálov.

Status Ľubomíra Galka – Foto: FB / Ľubomír Galko

Autor: ph, Foto: SITA/Diana Černáková, FB / Ľubomír Galko