Domáce Spoločnosť Top

Smutná správa zo slovenského šoubiznisu. Zomrela herečka Silvia Petöová (†50)

Silvia Petöová. Zdroj: Topky.sk / Peter Frolo

BRATISLAVA – Hereckú obec zastihla v piatok popoludní smutná správa. Vo veku 50 rokov mala zomrieť známa herečka Silvia Petöová. Podľahnúť mala zákernej chorobe.

 

Pre portál pluska.sk mal informáciu potvrdiť zdroj z jej okolia. Podľa našich infomácií mala byť pritom Petöová ešte včera večer aktívna na sociálnych sieťach. Odvtedy sa však nikomu neozvala, čo u nej vraj nebývalo zvykom.

Z nešťastnej správy mali ostať zaskočení aj jej hereckí kolegovia. O tom, že mala herečka zdravotné problémy sa nevedelo. To, že by ju trápilo zdravie nedala vraj na sebe nijako znať a ani sa nesťažovala. Správa o jej úmrtí tak mnohých zaskočila.

Podľa informácií Glob.sk mala herečka podľahnúť rakovine prsníka.

Okúsila divadelné dosky aj filmové plátno

Známa herečka vyštudovala Vysokú školu múzických umení v Bratislave. Diváci ju mohli vidieť na doskách Slovenského národného divadla v predstaveniach ako “Herodes a Herodias” či v absurdnej dráme “Ach, otecko, otecko…”. Účinkovala tiež v Divadle Astorka-Korzo ’90, na Novej scéne či v Trnavskom divadle. Objavila sa aj na filmovom plátne. Zahrala si vo filme “Silnejší než já” či seriáloch “Rodinné tajomstvá” a“Ordinácia v ružovej záhrade.” Diváci TV Markíza ju môhli vidieť aj v úlohe moderátorky v známej relácii Láskanie. Venovala sa tiež dabingu.