Olympiáda sa už skončila: Sumár našich výsledkov, TAKTO bojovali Slováci

Olympiáda sa už skončila: Sumár našich výsledkov, TAKTO bojovali Slováci »

PJONGČANG – Zimné olympijské hry 2018 v juhokórejskom Pjongčangu sa už skončili. Pozrite sa s nami na kompletný výsledkový servis slovenských športovcov! Najviac …Čítaj viac

Česi medailu nezískajú, v boji o bronz podľahli Kanade
24 feb
2018
Autor SITA

Česi medailu nezískajú, v boji o bronz podľahli Kanade »

PJONGČANG – Kanadskí hokejisti získali bronzové medaily na zimných olympijských hrách v juhokórejskom Pjongčangu. „Javorové listy“ zdolali Česko 6:4 v sobotňajšom zápase o …Čítaj viac

...
Fín Niskanen zlatý na 50 km klasicky s hromadným štartom, Mlynár 51.
24 feb
2018
Autor SITA

Fín Niskanen zlatý na 50 km klasicky s hromadným štartom, Mlynár 51. »

PJONGČANG – Fínsky bežec na lyžiach Iivo Niskanen si s časom 2:08:22,1 h vybojoval zlatú medailu v sobotňajších pretekoch na 50 km klasicky …Čítaj viac

...
24 feb
2018
Autor SITA

Slováci pri rozlúčke Velez-Zuzulovej vypadli už v osemfinále, zlato pre Švajčiarov »

JONGČANG- Slovenskí reprezentanti v zjazdovom lyžovaní vypadli v sobotňajšej tímovej súťaži na ZOH 2018 v kórejskom Pjongčangu už v osemfinále. Slováci v ňom …Čítaj viac

...
Katastrofálna streľba pochovala nádeje Slovákov, mužskú štafetu ovládli Švédi
23 feb
2018
Autor SITA

Katastrofálna streľba pochovala nádeje Slovákov, mužskú štafetu ovládli Švédi »

PJONGČANG – Švédski biatlonisti Peppe Femling, Jesper Nelin, Sebastian Samuelsson a Fredrik Lindström sa s náskokom 55,5 sekundy stali víťazmi piatkových pretekov štafiet …Čítaj viac

...
Rajičová napokon štrnásta, zlato pre mladučkú Rusku Zagitovovú
23 feb
2018
Autor SITA

Rajičová napokon štrnásta, zlato pre mladučkú Rusku Zagitovovú »

PJONGČANG – Slovenská reprezentantka Nicole Rajičová obsadila v súťaži krasokorčuliarok na zimných olympijských hrách v kórejskom Pjongčangu konečnú 14. pozíciu. Dvadsaťdvaročná Newyorčanka bola …Čítaj viac

...
Skvelá slovenská ženská štafeta! Piate miesto v silnej konkurencii
22 feb
2018
Autor SITA

Skvelá slovenská ženská štafeta! Piate miesto v silnej konkurencii »

PJONGČANG – Bieloruské biatlonistky Nadežda Skardinová, Irina Krivková, Dinara Alimbekovová a Daria Domračevová značne nečakane zvíťazili vo štvrtkových pretekoch štafiet na 4×6 km …Čítaj viac

...
Zlato v slalome mužov pre Švéda Andrého Myhrera, Slováci mimo elity
22 feb
2018
Autor SITA

Zlato v slalome mužov pre Švéda Andrého Myhrera, Slováci mimo elity »

PJONGČANG – Slovenský reprezentant v zjazdovom lyžovaní Adam Žampa obsadil v slalome mužov na zimných olympijských hrách v kórejskom Pjongčangu 24. miesto. Po …Čítaj viac

...
Vlhová potešila dobrým výsledkom: Skončila piata v superkombinácii
22 feb
2018
Autor SITA

Vlhová potešila dobrým výsledkom: Skončila piata v superkombinácii »

PJONGČANG – Slovenská reprezentantka v zjazdovom lyžovaní Petra Vlhová obsadila vynikajúce 5. miesto v superkombinácii žien na zimných olympijských hrách v kórejskom Pjongčangu. …Čítaj viac

...
Nóri zvíťazili v tímšprinte mužov, Slovenskou skončilo pred bránami finále
21 feb
2018
Autor SITA

Nóri zvíťazili v tímšprinte mužov, Slovenskou skončilo pred bránami finále »

PJONGČANG – Nórski bežci na lyžiach ovládli stredajšie finále tímšprintu mužov voľnou technikou na zimných olympijských hrách v kórejskom Pjongčangu. Martin Johnsrud Sundby, …Čítaj viac