Domáce Politika Top

Rašiho nezabudnuteľný zážitok z Karlových Varov: FOTO s hviezdou svetového kalibru

KARLOVE VARY – Svetová megahviezda Uma Thurman a Richard Raši na jednej fotke! Tak tomu sa už povie úlovok. Ako však hovorí košický primátor, keď si robil selfie, vôbec netušil, že v zábere sa objaví aj Uma Thurman.

„Chcel som si urobiť fotku pred reštauráciou Krásna kráľovná. Cvakol som záber a až vtedy som si všimol, že je na ňom aj ona. Je to skutočne krásna žena. Išla po chodníku, obklopená tromi bodyguardami a za ňou išiel dav ľudí. Tak som aj ja podľahol davovej eufórii a pripojil som sa k davu. Herečka vošla do obchodu so suvenírmi a potom sa vrátila do Grand Hotela Pupp, kde bola ubytovaná,“ povedal Raši.

Foto: Richard Raši

Videl aj ďalšie hviezdy

Raši v Karlových Varoch videl množstvo ďalších českých, slovenských a svetových hviezd. „Zazrel som aj Caseyho Afflecka, ale fotku s ním nemám. Na festivale som bol ako bežný turista. Chcel som vidieť, ako takýto veľký festival funguje a zároveň čo pozitívne by sme z neho mohli doniesť do Košíc. Inšpiráciou pre náš Art film fest je napríklad i to, že v rámci Cinepassov sú rôzne zľavy do podnikov a múzeí. I takouto formou sa dá podporiť turistický ruch a lokálni podnikatelia.“

Samozrejme, okrem hľadania inšpirácie si nenechal ujsť aj samotnú filmovú tvorbu. „Videl som film Arytmia z rusko-fínsko-nemeckej koprodukcie. Je z lekárskeho prostredia, čo mi je ako lekárovi blízke.  Hlavný hrdina je ruský záchranár na sanitke. Film je výborný, každému ho odporúčam,“ dodáva Raši.

Uma Thurman

Zdroj: mik, Foto: Richard Raši