Bratislava Regióny

Premávka v Bratislave a na príjazdových komunikáciách je spomalená, vodiči hlásia zdržanie

Zdroj: TASR / Pavol Zachar

BRATISLAVA – So zdržaním desať až 20 minút musia v piatok ráno počítať vodiči na bratislavských cestách a vstupoch do hlavného mesta. Na viacerých úsekoch sa tvoria kolóny. Informujú o tom Zelená vlna RTVS a Stella centrum.

 

Zdržanie do 20 minút hlásia vodiči v Bratislave na ulici Svornosti a na Popradskej v smere do mesta, v Dunajskej Lužnej v smere do Rovinky a do Bratislavy. Kolóny a zdržanie do 15 minút vodiči hlásia na D2 za Stupavou v smere do Bratislavy, v hlavnom meste na Hradskej v smere do Vrakune do centra, na D1 pred vjazdom do Bratislavy, pred Prístavným mostom, v smere od Senca, v Moste pri Bratislave v smere do Bratislavy a v Ivanke pri Dunaji od Bernolákova smerom do hlavného mesta.

S približne desaťminútovými kolónami je potrebné podľa Stella centra počítať na viacerých úsekoch. Napríklad na Račianskej v smere do mesta, ale aj v smere z Čiernej Vody a z Vajnôr. Podľa Zelenej vlny RTVS sa v piatok v ranných hodinách stala na Panónskej smerom na Most SNP dopravná nehoda. Blokovaný je jeden pruh.