Domáce Púchov Regióny Spoločnosť

Polícia vypátrala muža, ktorý strieľal v bare neďaleko Púchova. Zadržali ho

V súvislosti s medializovaným prípadom streľby v bare v obci Horovce, okres Púchov, polícia pátra po Martinovi Cibikovi, ročník narodenia 1983. Zdroj: Glob.sk / Peter Korček

BRATISLAVA – V súvislosti s medializovaným prípadom streľby v bare v obci Horovce, okres Púchov, polícia pátrala po Martinovi Cibikovi, ročník narodenia 1983. Okolo obeda ho polícia zadržala. 

 

Ako ďalej Policajný zbor SR uvádza na sociálnej sieti, hľadaný muž je na úteku a je ozbrojený. Polícia zároveň potvrdila, že jedna osoba bola pri streľbe usmrtená a dve osoby sú zranené. „Momentálne prebiehajú prvotné úkony. Daná vec je v štádiu vyšetrovania,“ uvádza polícia. Akékoľvek informácie o hľadanom majú občania nahlásiť na linku 158.

Už ho našli

Polícia zadržala v sobotu okolo poludnia muža, ktorý mal nadránom strieľať na diskotéke v Horovciach v okrese Púchov. TASR to potvrdil trenčiansky krajský policajný hovorca Pavol Kudlička. “Momentálne prebiehajú prvotné úkony. Vec je v štádiu vyšetrovania,” povedal Kudlička.

Streľbu na diskotéke v Horovciach neprežila jedna osoba, ďalších dvoch mužov v kritickom stave previezli do nemocníc v Trenčíne a v Považskej Bystrici