Domov » Kategórie » Domáce » Nicholsonová o amnestiách, odkaz Ficovi: Neuveriteľné, že ho ten vetchý starý demagóg tak stíska!

Nicholsonová o amnestiách, odkaz Ficovi: Neuveriteľné, že ho ten vetchý starý demagóg tak stíska!

BRATISLAVA – Podpredsedníčka parlamentu Lucia Nicholsonová sa pustila do premiéra a servítku pred ústa si veru nedávala. Téma Mečiarovych amnestií je stále horúca a po včerajšom televíznom vystúpení Vladimíra Mečiara poslala Ficovi odkaz na dobrú noc.

„Zdá sa až neuveriteľné, že ten vetchý starý demagóg ešte aj dnes tak pevne stíska premiéra Fica, že sa chce vyhnúť zrušeniu amnestií cez prakticky nepoužiteľný Ústavný súd,“ začala svoj status poslankyňa SaS.

Nicholsonová sa zároveň pýta, prečo sa Fico bojí „starého Mečiara“. „Čím vás tak pevne stíska? Prehovorí pred súdom, keď sa nájde bohabojný prokurátor? Hrozí, že budú spolu s Lexom hovoriť aj o krstných otcoch Smeru?“ píše a ironicky dodáva, že to premiér musí mať ťažké, ak chce kryť tých, ktorí ho živia a zároveň bojovať o hlasy voličov, keďže amnestie sú veľká téma.

„Aj tak zle, aj tak zle. A ešte k tomu Kapitán Danko, ktorému to tiež klesá a pravdepodobne sa pokúsi získať priazeň voliča zahlasovaním za zrušenie amnestií. Hm, najjednoduchšie by bolo, keby Mečiar a Lexa už nestrašili, že? Lenže oni tu strašia, pán Fico,“ uzatvára Nicholsonová.

Status Lucie Nicholsonovej

Zdroj: ph, Foto: SITA, FB / Lucia Nicholsonová

Autor: Redakcia
Tagy