Domov » Kategórie » Domáce » Neuveriteľné! Šimkovičovej asistentka sníva o tom, aby bol jej syn v extrémistickej skupine

Neuveriteľné! Šimkovičovej asistentka sníva o tom, aby bol jej syn v extrémistickej skupine

BRATISLAVA – Asistentka poslankyne Martiny Šimkovičovej má naozaj nevšedné želanie – bola by rada, ak by sa jej syn stal brancom. Petra Demková si na svojom Facebookovom profile vyliala srdce o dúhových pridoch, liberáloch a o tom, aký má byť skutočný muž milujúci svoju vlasť.

Demková kritizovala článok o rodičoch, ktorí sprevádzajú svojich potomkov na Gay Pride. „Osobne neviem pochopiť ako môže toto jedného rodiča, hlavne pokiaľ má syna, tešiť. Ja teda neviem, ale človeka by nemalo tešiť ak sa jeho dieťa chová ako blázon. Rodič by si mal želať aby ľudia jeho dieťa ako dospelého človeka, obdivovali,“ vysvetľuje svoj postoj asistentka.

Vie však, na čo by v budúcnosti bola hrdá ona – ak by sa jej syn pridal k polovojenskej extrémistickej organizácii Slovenskí branci. „Ja budem najpyšnejšia mama, ak sa moj syn raz pripojí napríklad k Slovenským brancom. Ak z neho vyrastie skutočný muž, chlap, milujúci svoju vlasť,“ uvádza na svojom profile.

Status Petry Demkovej – FB / Petra Demková

Ako dodala Demková na záver, proti gejom nemá nič, podľa jej slov jej prekáža iba „ideológia a násilná propagácia, s ktorou ani slušní gayovia nechcú mať nič spoločné“.  „A áno, budem môjho syna milovať aj keď mi raz povie, že má rád chlapcov. Čo sa ale nestane, pretože už teraz v tom má jasno, ako som sa dozvedela,“ napísala.

Zdroj: ph, Foto: SITA, FB / Petra Demková

Autor: Redakcia
Tagy