Domáce Politika Top

Nahnevaný odkaz Kollára: Fico stratil zdravý rozum, zbytočné sa pchá do zadku!

BRATISLAVA – Konanie Roberta Fica sa mu nepáči a dal to poriadne najavo. Boris Kollár sa po rozhodnutí o tom, že Európska lieková agentúra nebude na Slovensku, pustil do premiéra. Šéfovi hnutia Sme rodina prekáža najmä Ficova snaha o to, aby bolo Slovensko v jadre EÚ. To si vraj predseda Smeru vymyslel.

Takto sa Kollár vyjadril na svojom Facebooku, keď reagoval na komentár o tom, ako nám staré krajiny EÚ nedopriali danú agentúru. Tá sa z Londýna presúva do holandského Amsterdamu, hoci Slovensko bolo hlavným favoritom na jej získanie.

Status Borisa Kollára

Zbytočné pchanie sa do zadku

„Zbytočne sa Fico strčil Macronovi do zadku a vymyslel si jadro! Jadro problému je vo Ficovej hlave a mám pocit, že už v poslednom čase ten človek stráca zdravý úsudok,” napísal. Kontroverzný politik dodáva, že v tomto nás podržali jedine krajiny V4.

„Keď si Fico myslí, že nadbiehanie a podlizovanie sa “JADRU” prináša pre nás ovocie, tak toto je jedno z nich … trpká zhnilá plánka …. Fico stráca nielen percentá a dôveryhodnosť, ale definitívne aj zdravý rozum,” odkázal Kollár na záver.

Autor: ph, Foto: FB / Boris Kollar, SITA / Diana Černáková