Domáce Košice Regióny

Kuriozita vo svete stávkovania. Šťastena sa zrejme cez týždeň usadila na jednom mieste

Ilustračná foto. Zdroj: TASR / Michal Svítok

KOŠICE – Šťastná náhoda. V strede týždňa padol v „malom lote” ďalší jackpot, ktorý bol rozdelený na dve výhry v prvom poradí. A to dosť kuriózne. 

 

„Spoločnosť TIPOS zaznamenala po stredajšom žrebovaní výherných čísel pre hru LOTO 5 z 35 dve výhry v prvom poradí. Každá bola vo výške 28 647,20 eura. Zaujímavosťou je, že obe víťazné stávky boli uzatvorené na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji,” informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe.

Čépe ďalej uviedol, že obe stávky boli v počte tipov a vo výške vkladu do hry rovnaké. „Každá stávka mala 6 tipov a vklad do hry pri každej stávke bol 3 eurá. Možno ešte dodať, že v oboch prípadoch išlo o stávky na vlastné čísla, ktoré boli uzatvorené v rovnaký deň,” povedal hovorca spol. TIPOS.

Šťastena v stredu naozaj prekvapila. Na oboch potvrdeniach o uzatvorení stávky bol víťazný tip s vyžrebovanými číslami 1, 4, 14, 19 a 22. Či išlo o jedného hráča, alebo o dvoch, ktorí boli v jeden deň na rovnakom predajnom mieste, je v tejto chvíli otázne. Jasné to bude až pri uplatňovaní nároku na výhru v bratislavskej centrále spol. TIPOS. „Táto informácia však ostane utajená, keďže spoločnosť TIPOS nezverejňuje identitu výhercov,” uviedol hovorca spol. TIPOS.