Komentáre a názory

Komentár Ivana Zuzulu: Bezškrupulózne porno Igora Matoviča

Zdroj: TASR / Pavol Zachar

V histórii máme viacero príkladov šikovných žien, ktoré sa ako pozostalé životné družky “hriali” na popularite svojich partnerov. Z pomerne nedávnej minulosti pripomeniem Vladimír Iľjič Lenin – Nadežda Krupská, Július Fučík – Gusta Fučíková. Na prípad rodičov, ktorí by sa chceli spopularizovať na úkor svojich detí si ani neviem spomenúť.

 

Dno politickej a aj ľudskej nekultúrnosti prerazil Igor Matovič, ktorý sa na podporu a záchranu svojho od samého začiatku bláznivého, nelogického a nereálneho projektu “obyčajných” kresťanov neštíti zneužiť nešťastie dvoch mladých ľudí, ktorí sa pre mnohých stali symbolom pravého opaku snáh Igora M., symbolom čestnosti a odvahy a celkom iste nie symbolom šarlatánstva, intrigánstva a podpásoviek.

Že na scéne slovenského show – businessu existuje duo Jakubec – Božanka, to je slobodné rozhodnutie a “biznis” obidvoch aktérov, ale že Igor Matovič sa do čohosi podobného na politickej scéne snaží vtiahnuť jednoduchú, životom skúšanú ženu – matku, to považujem, slušne povedané, za svinstvo. Sľubovať jej, že z nej v rámci svojho rozpadajúceho sa štvorčlenného stranohnutia spraví lídra práve rastúcej “kresťanskej” nohy, je jednoducho nehoráznosť a podvod.

A reakcia piatich poslancov z jeho klubu, nech si pán predseda hovorí, čo chce o tom, že nič nevedel, je jedinou adekvátnou odpoveďou. Pevne verím, že aj pani Zlatica veľmi skoro príde na to, kto, čo a prečo jej sľubuje.

*Autor je predsedom Slovenskej konzervatívnej strany.