Domáce Kauzy Spoločnosť

Kočner navštevoval vešticu 17 rokov. Nedávno ju vypočula NAKA

Kočner chodil ku kartárke. Zdroj: TASR/Jakub Kotian

BRATISLAVA – Marian K. navštevoval pani, ktorá sa zaoberá veštením z kariet. Vypočula ju aj NAKA. Informoval o tom v nedeľu portál TV JOJ noviny.sk. Televízia JOJ zistila, že informácie o jeho návštevách u známej kartárky zaujímajú aj vyšetrovateľov vraždy Martiny Kušnírovej a Jána Kuciaka.

 

Vešticu navštívil aj reportér TV JOJ Rastislav Striško. Reportérovi potvrdila, že ju vyhľadali aj vyšetrovatelia z protizločineckej jednotky asi pred tromi týždňami. “Zaujímali sa o Alenu Zs., Mariana K. a ďalších troch obvinených z vraždy. Marian K. podľa veštice nikdy neprišiel na veštenie s Alenou Zs. ani s inými obvinenými či svedkami v prípade. Vyšetrovateľom povedala, že sa u nej sporadicky zastavil vždy, keď šiel na Donovaly,” napísal portál.

Ako ďalej informujú noviny.sk,, podľa kartárky Mariana K. väčšinou zaujímali otázky na politiku alebo na chudnutie, cvičenia, liečivá prírodné, potom operácie či zdravie, deti, ale o Kuciakovi sa nikdy nezmienil. “Marian K. chcel od kariet vedieť, či a ako dlho bude cez svojich oddaných kamarátov na prokuratúre schopný ovládať túto inštitúciu, ktorá bola pre neho najpodstatnejšia. Podľa kartárky sa pýtal, či jeho kamarát bude znovu zvolený za generálneho prokurátora,” uvádza portál.

Noviny.sk tiež informujú, že za vešticou chodil asi 17 rokov, ale nie pravidelne.