Domáce Politika Top

Kauza Paškovcov rozzúrila Kollára do nepríčetna: Pľuvanec do očí slušným ľuďom!

BRATISLAVA  – Ľudia s vami nebudú mať zľutovanie! Zo včerajšieho rozhodnutia, podľa ktorého troch synovcov Pavla Pašku nebudú stíhať za bitku v nočnom centre Košíc, po ktorej skončila mladá žena v nemocnici a ďalších troch ľudí museli ošetriť ambulantne, bol poriadne rozhorčený aj Boris Kollár.

Šéf opozičnej strany Sme rodina si servítky pred ústa nedával. „Pán premiér Fico, Paškovci a ďalší SMERÁCKI…ŠKOVCI, vy si naozaj myslíte, ako ste s tým vypiekli, ako sa vám nemôže nič stať?” hromžil na a pýtal sa, či si myslia, že keď ovládajú políciu, súdy a prokuratúru, tak si môžu dovoliť čokoľvek.

Pľuvanec do očí slušným ľuďom

„Aj takáto ukážka bratov PAŠKOVCOV je nie vaša výhra, ale je to opäť pľuvanec do očí všetkým slušným ľuďom!” píše a ďalej vládnuci Smer vyzýva, nech v tom pokračuje, pretože čím viac slušných ľudí vraj dokopú či dobijú, tým viac sa vysmeje právu a spravodlivosti a tým rýchlejší bude jeho koniec.

Podľa poslanca NR SR sa ten čas blíži. „Ja nemám krvavé oči, ale ľudia tejto zeme už vás majú dosť a môžu zobrať iniciatívu do svojich rúk! Vtedy by som nechcel byť vo vašej “nedotknuteľnej “koži .., tak len pokračujte a pľujte ľuďom do tváre, národ sa pozerá…” uzatvára rozhorčene.

Status Borisa Kollára
Status Borisa Kollára

Zdroj: ph, Foto: SITA, FB / Boris Kollar