Regióny Trnava

Hasiči zasahovali pri dopravnej nehode pri Cíferi. Z auta museli vyslobodiť dvoch pasažierov

Ilustračná fotografia, Zdroj: Glob.sk/Peter Korček

CÍFER – Príslušníci Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) zasahovali v stredu (1. 4.) v neskorých večerných hodinách pri dopravnej nehode na ceste I/61 v katastri obce Cífer. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave Mária Zaťková.

 

“Zasahujúci príslušníci po príchode na miesto udalosti zistili, že ide o dopravnú nehodu osobného auta, ktoré sa nachádza mimo cesty, ktoré bolo zakliesnené v strome. V aute sa nachádzali tri osoby a ďalšie dve boli mimo havarovaného vozidla,” uviedla Zaťková.

Príslušníci v spolupráci s prítomnými posádkami záchrannej zdravotnej služby (ZZS) postihnutým osobám poskytli predlekársku prvú pomoc. Za pomoci hydraulického zariadenia zakliesnené osoby vyslobodili z vozidla a odovzdali do ďalšej starostlivosti.

“Po vykonaní protipožiarnych opatrení a odstránení uniknutých prevádzkových kvapalín miesto udalosti odovzdali príslušníkom Policajného zboru. Počas zásahu nedošlo k zraneniu príslušníkov,” doplnila krajská hovorkyňa HaZZ. Na mieste zasahovalo desať príslušníkov s tromi kusmi techniky, tri posádky ZZS a príslušníci Policajného zboru.