Domáce Top

Gazda prelomil mlčanie: Procházka na Slovákov útoči iróniou

BRATISLAVA – Zdá sa, že z ťažkej porážky sa už spamätal. Radoslav Procházka je na svojom profile na Facebooku opäť aktívny a k prejavu rodine založeného politika spred volieb pridal aj britké reakcie na kritické komentáre nielen zo strany svojich priaznivcov.

Predseda Siete, ktorý klesol z pozície hypotetického „gazdu“ pravice až na lídra najmenšej parlamentnej strany,  ešte stále musí na sociálnych sieťach čeliť hnevu nespokojných voličov nielen jeho strany, ale aj zvyšných subjektov pravicového spektra. Zdá sa, že ľudia mu zradu v podobe spojenia sa so Smerom Roberta Fica, ktoré Procházka viackrát vehementne odmietol, nedokážu len-tak odpustiť.

Po tom, čo viac ako dva týždne na jeho profile nepribudol žiaden príspevok, sa v posledných dňoch rozpísal aj v súvislosti s prvou parlamentnou schôdzou a príchodom veľkonočných sviatkov. Ľudia mu nič nedarovali, na čo Procházka odpovedal s iróniou, ako by toho niekedy už naozaj mal dosť. Ako inak nazvať odkaz komentujúcemu, aby si “odlikol” jeho fanúšikovskú stránku?

prochazka3

prochazka1

prochazka2

Politik si však na škodoradosť zo strany voličov aj nevoličov musí zvyknúť a vďaka svojim odpovediam je ešte vďačnejším terčom. Na jeho status o Márii Magdaléne dostal trefnú odpoveď, ktorá pobavila stovky Slovákov.

prochazka4

Zdroj: glob.sk, Foto: SITA, FB / Rado Procházka