Domáce Politika Top

Galko je nahnevaný na Fica: Zlodej a podliak, zase špinil moje meno!

BRATISLAVA – Dvaja kohúti sú opäť v sebe. Ľubomír Galko z SaS a Robert Fico zo Smeru si nič nedarujú. Tentokrát podpredseda SaS reagoval na vyjadrenia premiéra z relácie TA3 V politike a servítky si pred ústa nedával.

Fico v relácii zopakoval, že ľudia ako Galko nemajú právo morálne kritizovať a spomenul aj jeho kauzy odpočúvania. Premiéra nazval Galko „zlodejom” a „obyvateľom Bašternákového bytu” a ohradil sa voči tvrdeniu, že by niekedy dal odpočúvať nejakého kamionistu.

„Ten podliak dobre vie, ako to všetko bolo a aj vie, že o žiadnom prípade nemôžem verejne hovoriť. Práve preto to zbabelo zneužíva v samodiskusiách v médiách a vystúpeniach na straníckych snemoch,” vyjadril sa liberál.

Status Ľubomíra Galka – FB / Ľubomír Galko

Som slušný, nenatiahnem mu

Politiik tvrdí, že medzi bežnými ľuďmi by špinený tomu druhému, ktorý špiní, „jednu natiahol”, keďže je však slušný politik, nemôže také niečo spraviť. „Medzi normálnymi politikmi by sa to riešilo tak, že televízie budú trvať na tom, aby voči takémuto zbabelému havkáčovi sedel oponent z opozície, ktorého si stále berie do úst, inak by odmietli jeho samoúčasť,” vysvetľuje.

Galko tvrdí, že si budeme musieť počkať na najbližšie voľby, ale hodiny vraj už tikajú. „Chápme preto ich zvyšujúci sa strach a vzrastajúcu paniku. S pribúdajúcim časom budú narastať,” uzatvára.

Autor: ph, Foto: SITA/Radoslav Maťaš, Diana Černáková, FB / Ľubomír Galko