Top Župné voľby

FOTO Veľký odkaz východniarom v Bratislave: Choďte domov a prineste zmenu!

BRATISLAVA – Zaujímavý odkaz si mohli najsť východniari na jednom z bilbordov v Bratislave – odkazuje im, aby 4. novembra prišli domov voliť. Ide však iba o kampaň politika Milana Majerského z KDH.

O bilborde na svojom Facebooku informoval šéf kresťanských demokratov Alojz Hlina. „V Bratislave sa zjavil tento bilboard. Milan Majerský volá Východniarov domov na voľby. Východniari, pomôžte zmeniť svoj kraj, pomôžte priniesť zmenu,” odkázal Hlina stojac pred daným bilbordom.

Bilbord Milana Majerského

Volá východniarov domov

Majerský bude v novembrových župných voľbách usilovať získať hlasy východniarov v Prešovskom samosprávnom kraji, kde plánuje na stoličke predsedu VÚC vymeniť terajšieho šéfa Petra Chudíka (Smer-SD). Pokúša sa o to aj takýmto netradičným spôsobom.

Kandidát sa vo svojej kampani zameral aj na fakt, že čoraz viac ľudí odchádza z východu do Bratislavy. „Náš kraj sa vyprázdňuje, ľudia odchádzajú za prácou buď do zahraničia, alebo na západ krajiny. Nemôžu predsa odísť všetky múdre hlavy a všetky šikovné ruky,” odpovedal Majerský v rozhovore pre Topky.

Zdroj: ph, Foto: FB / Alojz Hlina, SITA / Marko Erd