Domáce Politika Top

FOTO Už si preňho prišli: Fico mal pred komplexom Bonaparte prichystané prekvapenie!

BRATISLAVA – Pred domom už mal „sťahovákov”. Premiér Robert Fico, ktorý  dnes oznámil, že opustí bytový komplex Bonaparte z podvodu obvineného podnikateľa Ladislava Bašternáka, si pred obydlím mohol najsť prekvapenie – sťahovaciu dodávku.

Za akciou stojí 3D Team, ktorý tvoria ľudia zo strany KDH Alojza Hlinu.  Dodávku s nápisom „Sťahovacia služba pre premiéra” zaparkovali pred komplex dnes popoludní. „Tak tomu sa hovorí rýchlosť. R. Fico sa už sťahuje. Sme radi, že môžeme operatívne pomôcť,” okomentovali celú situáciu na Facebooku. Ironicky sa pridal aj šéf strany: „Bravó pán premiér.”

„Sťahovanie” Roberta FIca

Samotný Fico si bývanie hľadá už dva-tri mesiace. Ako tvrdí, chce najsť miesto, kde dožije a má vyhliadnutých niekoľko projektov. „Urobím všetko preto, aby som v krátkom čase našiel riešenie, ktoré uspokojí vašu zvedavosť. Nemám 30 rokov, aby som sa každé dva roky sťahoval ako dromedár,” povedal premiér.

Pomoc pri sťahovaní už skôr ponúkol aj šéf OĽaNO-NOVA Igor Matovič. „Ak mu chýbajú brigádnici, sme k dispozícii. Za tejto situácie je neudržateľné, aby Fico si naďalej užíval luxus, ktorý pochádza z daňových podvodov,“ vyhlásil opozičný politik v rozhovore.

Zdroj: ph, SITA, Foto: FB / 3D Team