Domáce Politika Top

FOTO Poliačikov nepríjemný zážitok: Po napadnutí skončil v nemocnici, prekvapil aj manželku

BRATISLAVA – Pobyt v Štrasburgu sa zmenil na drámu. Martin Poliačik, ktorý si to do francúzskeho mesta, ktoré je sídlom Rady Európy a Európskeho parlamentu, namieril priamo zo snemu hnutia Progresívne Slovensko, zažil v hoteli poriadnu nepríjemnosť. Napadol ho totiž pes a skončil v nemocnici.

O udalosti informoval poslanec na svojom Facebooku. „V hoteli v Štrasburgu bol taký veľký havko, nemecký ovčiak, s ujom vo výťahu, chcel som pristúpiť a mal na to ten havko iný názor, tak mi tesákom rozťal ruku (dýchaj Hana, som zašitý, lieky mám),” napísal.

Status Martina Poliačika – Foto: FB / Martin Poliačik

Pochvaľoval si super opateru

Poliačik nezabudol pochváliť aj doktorku, ktorá popri zašívaní stihla zaúčať aj študenta, a sestričku. „Fakt boli super. Aj naša Barbora Skapikova bola super, dve hodiny na mňa čakala v nemocnici medzi bezďákmi a urobila všetko, aby som bol v poriadku. Tak len toľko – veľa dobrých ľudí je na svete,” dodal.

Jedna vec mu ale nevyšla tak, ako plánoval. Na otázku, či sa tento príbeh jeho manželka dozvedela spolu so Slovenskom, sa spýtal, či ju má budiť. A manželka Hana mu to vzápätí poriadne vytmavila. „Už to neškrábme. Poliačik zle vyhodnotil, Poliačik bude žehliť,” reagoval na ďalšie príspevky pohotovo a s humorom Poliačik.

Komentár Hany Poliačikovej
Komentár Martina Poliačika

Autor: ph, Foto: SITA/Ľudovít Vaniher, FB / Martin Poliačik