Domov » Kategórie » Domáce » FOTO Pán premiér, korupcia? Tvrdý odkaz pre Fica na žeriave na stavbe Bašternáka!

FOTO Pán premiér, korupcia? Tvrdý odkaz pre Fica na žeriave na stavbe Bašternáka!

BRATISLAVA – Nepríjemné prebudenie pre premiéra, o ktoré sa postaral Alojz Hlina a KDH. Zo svojho domova v kontroverznej stavbe Bonaparte, za ktorou stojí podnikateľ Ladislav Bašternák, si mohol Robert Fico prečítať nepríjemný odkaz.

Na žeriave na stavbe novej Bašternákovej vily sa totiž objavil veľký banner s tvrdým odkazom od kresťanských demokratov: „Pán premiér, korupcia? Každé ráno sa na ňu pozeráte. Tento dom je čistý podvod.“

Nabudenie pred prejavom

Ako sa na Facebooku vyjadril práve Hlina, on a jeho „3D Team“ chceli šéfa Smeru trochu nabudiť pred jeho dnešným prejavom, aby si ho dobre pripravil. „Dnes bude mať R. Fico bude prejav na konferencii o korupcii. Tak sme ho namotivovali,“ napísal na Facebooku predseda KDH. „Naozaj keď si ráno umýva zuby, tak sa pozerá na Bašternákovu vilu,“ oznámil Hlina na krátkom brífingu.

„Ak táto krajina má prežiť, ľudia musia začať veriť tomu, že štát si plní svoje funkcie,“ pokračuje Hlina a dodáva, že ten dom by mal štát skonfiškovať a Bašternák a jemu podobní by mali byť vo väzení. „Vtedy možno ľudia uveria, že štát si plní svoje funkcie a prestanú hľadať „riešenia“ v extrémizme,“ dodáva.

Status Alojza Hlinu

Zdroj: ph, Foto: FB / Alojz Hlina

Autor: Redakcia
Tagy