Domáce Politika Top

Flašíkovú rozhnevali mocní na Slovensku: Žiada od nich jediné slovo!

BRUSEL – Kauzy, ktoré sa momentálne riešia na Slovensku, neunikli ani očiam europoslankyne Moniky Flašíkovej-Beňovej. Tá sa rozhodla napísať na Facebooku úprimný status pre dve mená, ktoré sa v poslednej dobe spomínajú vo veľkom – šéfa parlamentu Andreja Danka a policajného prezidenta Tibora Gašpara.

Andrej Danko je už od minulého týždňa pod paľbou kritiky kvôli povýšeniu na kapitána, Tibor Gašpar na seba zas upozornil podpísaním sa pod kontroverzný pamflet, ktorý je označovaný za konšpiráciu. Flašíková-Beňová tvrdí, že možno by v ich prípade potešilo aj obyčajné ospravedlnenie.

Potešilo by aj prepáčte

„Keď sa tak pozriem na ostatný vývoj na Slovensku z pohľadu “bruselskej odtrhnutosti od slovenskej reality”, tak by som možno len pošepla predsedovi NR SR a prezidentovi PZ SR že v ich situácii a pre túto chvíľu by možno “bežných občanov” potešilo aj také obyčajné PREPÁČTE,” odkázala smeráčka na Slovensko.

„Lebo, niekedy aj ospravedlniť sa je také chlapské. A nemá to nič s hystériou a nie je to ani zženštelé (to len pre info do NR SR),” dodala a so želaním pekného dňa sa rozlúčila.

Status Moniky Flašíkovej-Beňovej
Status Moniky Flašíkovej-Beňovej

Zdroj: ph, Foto: SITA, FB / Monika Flašíková-Beňová