Domov » Kategórie » Domáce » Flašíková vymazala Sulíka: Drsná hádka, správa sa k dáme ako chrapúň

Flašíková vymazala Sulíka: Drsná hádka, správa sa k dáme ako chrapúň

BRATISLAVA – Krok Richarda Sulíka, ktorý verejnosti predostrel sms konverzáciu s Ivetou Radičovou z rozhodujúcich momentov októbra 2011 a pádu vlády, mal aj ďalšiu odozvu. Na svojom profile na Facebooku sa do šéfa strany Sloboda a Solidarita pustila Monika Flašíková-Beňová.

Sulíkovo počínanie sa europoslankyni nepáčilo, označila ho dokonca za samoľúbeho a povrchného. „Že R. Sulík rozšíril rady zverejňovateľov súkromnej smskovej komunikácie ma neprekvapilo, lebo vždy bol len taký preexponovaný klon Paľa Ruska, samoľúby, arogantný a povrchný. Ale ten tón a nespôsobnosť, akou komunikoval so ženou, je pod akúkoľvek úroveň. A divím sa, že I. Radičová s ním vôbec bola ochotná komunikovať,“ píše Flašíková-Beňová.

Svojmu kolegovi z lavíc Europarlamentu však priestor na obhajobu nedala. Na jeho námietku, že jeho komentár bol slušný a bol zmazaný neprávom, mala priamu odpoveď. „Hej, lebo toto je moja fan page, pán Sulík.“ Inkrimovaný príspevok Richarda Sulíka ani odpoveď Moniky Flašíkovej-Beňovej už na Facebooku nenájdete.

flasikova_1

Vymazanie komentára predsedu liberálov nezostalo bez povšimnutia. Europoslankyňu, jej postup a názor spochybnil jeden z ďalších používateľov a vyjadril počudovanie nad tým, že Flašíková-Beňová neprotestovala proti zverejneniu súkromnej SMS konverzácie medzi Sulíkom a Mariánom Kočnerom, pričom kontroverznému podnikateľovi zároveň nemala problém verejne zablahoželať k narodeninám. „Pán Kočner nie je politik a Sulík sa tvári, že je. A ja chodím gratulovať kamarátom na narodeniny aj bez Vášho súhlasu. Nezašívam sa k cudzím ľuďom a nepreberám s nimi voľbu GP,“ vrátila úder Flašíková-Beňová.

Ani tieto komentáre už na profile političky nenájdeme.

flasikova_2

Autor: Redakcia
Tagy