Domáce Politika Top

Flašíková opäť vo svojom živle: Kotleba je sr*b z Bystrice

BRATISLAVA – Europoslankyňa Monika Flašíková-Beňová si na svojom profile na Facebooku znovu nedávala pred ústa servítky. Po tom, čo sa pred pár týždňami oprela do Richarda Sulíka, tentokrát si na paškál vzala Mariána Kotlebu a jeho priaznivcov.

Flašíková-Beňová pri svojej kritike na margo sťažností na vymazávanie príspevkov na jej profile použila aj tvrdšie slová. „Naozaj ma vždy znovu a znovu rozosmeje, keď sa tu kotlebovská fašistická banda sťažuje, že vymazávam ich hlúpe príspevky a dovolávajú sa ,demokracie’,” uvádza a obúva sa aj priamo do banskobystrického župana.

Počujte, vy trdlá, spýtajte sa toho sraba z Bystrice, čo si on predstavuje pod pojmom demokracia. A vlastne ani nemusíte, lebo NIČ.” Na komentár rozhorčeného fanúšika, ktorý Kotlebu označil za väčšieho konkurenta strany Smer ako #SIEŤ Radoslava Procházku, odpovedala, že Kotleba rozhodne nie je pán.

Nie je to prvýkrát, čo sa europoslankyňa za stranu Smer-SD oprela do Mariána Kotlebu. Predsedu ĽSNS si podala aj pred dvomi, keď ho v statuse na sociálnej sieti označila za „zas*atého fašistu“ kvôli odmietnutiu uctiť si obete fašistov a Hlinkovej gardy v Kremničke.

kotleba2

Kotleba na útok Flašíkovej-Beňovej zatiaľ nezareagoval. Pred dvomi týždňami však na jej kolegu zo strany Smer-SD, predsedu parlamentu Petra Pellegriniho, podal trestné oznámenie pre podozrenie zo spáchania trestného činu ohovárania. Pellegrini ho 10.1. v diskusnej relácii O päť minút dvanásť označil za fašistu.

Zdroj: FB / Monika Flašíková-Beňová, Foto: FB / Monika Flašíková-Beňová