Domáce Politika Top

Flašíková-Beňová zažila v Bruseli deň blbec: Pokazilo sa všetko, čo sa mohlo!

BRUSEL – Nie každý deň je nedeľa, to si musela hovoriť europoslankyňa Monika Flašíková-Beňová. Ako informovala v statuse na Facebooku, včera v Bruseli zažila deň ako z hororu.

Dobrodružstvá sa mali začať odchodom z roboty. Poslankyňa zistila, že jej auto má vyfučané zadné koleso, ktoré sa jej pokúšal dofúkať jej kolega z Cypru, no ten skonštatoval, že ide o defekt. „Tiež som sa dozvedela, že bmw NEMÁ rezervné koleso,” dodala Beňová a brala si taxík. Rad nešťastných príhod ale pokračoval.

Návrat do parlamentu

„Po prichode domov som zistila, že zámok na bráne prerobili z kľúča na čip. Ten som si mohla vyzdvihnúť dnes do 20,00. Túto informáciu som ovšem zistila o 20,40,” píše. Nasledoval preto návrat do europarlamentu, kde si z auta zobrala otvárač na garáž a cez tú sa dostala do domu.

Ani tam nebol koniec. Okrem toho, že jej prestal fungovať posledný kanál, sa europoslankyňa posťažovala aj na neodtekajúce umývadlo. „Neodteká mi umývadlo,čo som však zistila až keď už pretieklo, kým som sa snažila tú telku opraviť. A v kúpelni je zrejme pokazený sifón v sprche, lebo tam je smrad ako v kafilérii,” dodáva.

Situáciu ale zobrala v pohode. „Moj bývaly muž mi do telefónu odkiaľsi z baru povedal, že to mám fakt blbé a že mu to je fakt ľuto a zložil a moj syn mi napísal, že luna nie je na mojej strane. My ženy sme silné,” uzavrela s úsmevom.

Status Moniky Flašíkovej-Beňovej

Zdroj: ph, Foto: FB / Monika Flašíková-Beňová, SITA