Domov » Kategórie » Domáce » Fico útočil na Rómov, vrátil mu to publicista: Pos*al sa, zaútočil na najslabších!

Fico útočil na Rómov, vrátil mu to publicista: Pos*al sa, zaútočil na najslabších!

BRATISLAVA – Výroky premiéra Roberta Fica, ktorý na prešovskom sneme strany Smer zaútočil aj na Rómov, nezostali bez reakcií. Svoje k tomu povedal aj známy publicista, moderátor a teológ Michal Havran. Fica rozhodne nešetril.

Problematiku Rómov rozoberali ako Robert Kaliňák, tak aj šéf Smeru. Ten tvrdí, že bude podporovať políciu pri zákrokoch a taktiež nebude mať problém hádať sa s Janou Dubovcovou, ombudsmankou. Hovoril aj o údajnom zneužívaní systému mladými rómskymi matkami.

Zaútočil na slabších

„Posral sa. Takže Fico je tak odvážny a rázny, že po sýrskych deťoch a novinároch zaútočil na najslabších, na slovenských Rómov, ktorí sa nezúčastnili ani jedného verejného obstarávania, neobchodovali s Baštrnákom, nefigurujú medzi dépeháčkarmi, nevykrádajú eurofondy,“ napísal nahnevaný Havran.

Hlavným problémom je u nás fašizácia spoločnosti a Fico podľa Havrana „nemá gule“ pomenovať ju. Ako tvrdí, udiala sa to v čase, keď Smer vládol sám a premiér mal šancu postaviť sa jej. „Záver svojho mandátu, počas ktorého ho porazil raz Kiska a potom Kotleba, využil nie na pokánie a nejakú formu pokory, ale na hysterické útoky proti utečencom,“ dodal.

Status Michala Havrana

Status Michala Havrana

 

Úbohejšie výroky nepočul

„Určite mu hovoria, musíš byť tvrdý, udrieť tam aj tam, lenže špeciálne jeho problémom bolo, že nikdy odvahu nemal, nedokázal udrieť na svojich Výbochov a Širokých, že nikdy sa o nich a o Kotlebovi nevyjadroval tak ráznym jazykom ako o deťoch z osád a deťoch zo Sýrie,“ pokračoval v tvrdej kritike na sociálnej sieti.

„Tak úbohejšie a posratejšie výroky od premiéra na adresu vlastných spoluobčanov a počas Adventu sa hocikedy a hocikde len tak nepočujú,“ uzavrel Havran svoj status.

Zdroj: ph, Foto: SITA, FB / Havran Michal

Autor: Redakcia
Tagy