Domáce Kultúra Spoločnosť Top

VIDEO Chcete deti zobrať do kina? Pripravte ich na zábavu aj dobrodružstvo

Zdroj: Continental film

BRATISLAVA – Detskí diváci si prídu na svoje. S rozbehnutým rokom 2020 sa môžu tešiť na ďalšie dobrodružstvá, ktoré si pre ne hlavní hrdinovia z filmov prichystali. Nebude chýbať legendárna Labková patrola ale aj medvedíky, ktoré sa ocitnú v praveku. Stráviť voľný čas s deťmi sa dá aj inak, ako doma. Zoberte ich do kina na poriadnu dávku zábavy.

 

Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!

Labková patrola sa opäť vracia do kín v špeciálnej epizóde. Partička psích záchranárov na čele s chlapcom Ryderom sa predstaví v špeciálnom pretekárskom filme. ,,V Adventure Bay sa schyľuje k veľkolepým automobilovým pretekom a kamaráti Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma a Skye pomáhajú s prípravami. Labky spolu vytvoria servisný tím pre svojho obľúbeného pretekára a tešia sa, že mu pomôžu zvíťaziť,‘‘ uvádza titul Stanislava Borská z Bontonfilm .

 

Zábavná jazda

Čo by to bol za film bez problémov? Tie nastanú, keď sa ich šampión nešťastnou náhodou zraní a nemôže šoférovať. Keďže sú psíkovia vždy pripravení, za volant sa posadí Marshall. Ten šliapne na plyn a spolu s ostatnými kamarátmi predvedie v kinách zábavnú jazdu.

A to nie je všetko. Pretekársky diel doplnia dve najnovšie epizódy, v ktorých si „labkáči“ budú musieť poradiť s obrovským odtrhnutým balónom a čaká ich aj jedno pavúčie dobrodružstvo.

Požiarnik Marshall, technik Rubble, policajt Chase, mechanik Rocky, vodný záchranár Zuma, letecká záchranárka Skye a pochopiteľne Ryder sú detským fenoménom súčasnosti. ,,Prvé uvedenie ich dobrodružstiev v kinách v roku 2019 malo prekvapivo veľký úspech u nás aj vo svete, pre mnohé deti znamenala Labková patrola vôbec prvý výlet do kina a premiérový zážitok z veľkého plátna,‘‘ doplnila Borská.

 

Partička psích záchranárov sa predstaví v špeciálnom pretekárskom filme. Zdroj: Bontonfilm

Medvedíci Boonie: Cesta do praveku

V poradí už druhá snímka tohto príbehu nebude zaostávať za prvou. Dobrodružstvo totiž pokračuje. V tomto prípade sa vďaka medvedíkom prenesieme do praveku. Vick a jeho medvedí bratia sa ocitli v dávnych dobách a nemôžu sa dostať späť. Spoznajú rôzne praveké zvieratá, no tie príliš kamarátske nie sú. Jediné, čo im beží v hlavách, je obed. ,,Počas jednej naháňačky sa naši hrdinovia rozdelia a Bruč stretáva vĺčatko menom Feifei, ktoré sa chce stať statočným bojovníkom a rozhodne sa Bruča sprevádzať cestou za bratmi. Medzitým majú Brumlo a Vick nad hlavu starostí s kmeňom domorodcov, ktorých náčelník sa do Vicka úplne zbláznil,‘‘ uvádza snímku z Continental film Peter Gašparík.

Už len podľa týchto slov je jasné, že na deti vo filme čaká množstvo napätia a strachu. Otázne je, či sa podarí neohrozenej partičke dostať späť domov. A to ešte predtým, ako bude neskoro.

 

Mohlo by vás zaujímať:

 

Galéria
Vďaka medvedíkom sa ocitneme v praveku. Zdroj: Continental film
Vick a jeho medvedí bratia sa ocitnú v dávnych dobách. Zdroj: Continental film
Vďaka medvedíkom sa ocitneme v praveku. Zdroj: Continental film
Medvedíci sa budú musieť potrápiť. Zdroj: Continental film
Vďaka medvedíkom sa ocitneme v praveku. Zdroj: Continental film
Labková patrola je späť. Zdroj: Bontonfilm
Deti sa môžu tešiť na napínavé preteky. Zdroj: Bontonfilm
navigate_before
navigate_next