Domáce Politika Top

Drsné VIDEO Kollára o utečencoch: Eurohajzli! Je to svinstvo

BRATISLAVA – Opäť sa predviedol. Šéf hnutia Sme rodina Boris Kollár na svojom Facebookovom profile zverejnil viac ako dvojminútové video o utečencoch, v ktorom si servítky pred ústa nedával.

Už v samotnom popise videa hovorí o “Eurohajzloch” a “Eurodebilizme”. Nasledujú aj ostré slová na adresu nemeckej kancelárky Merkelovej. “To je už len obohatenie frau Merkel, kedy túto bosorku už Nemci odstránia,” píše Kollár. Videom reaguje predovšetkým na informácie o pokutovaní európskych krajín za odmietnutie utečencov.

Vyjadruje sa najmä o utečencoch a priaznivé slová to nie sú. Ironicky ich nazýva fyzikmi, inžiniermi či lekármi a absolútnou špičkou. “Takýto jeden príživník, čo mi sem dovandruje, aby vycucal náš sociálny systém, ma bude stáť 250 tisíc eur,” nechápavo krúti hlavou známy milionár a pokračuje v útoku: “Len zaťažia náš sociálny systém. To je celé komplot. To je svinstvo z Európskej únie.”

“My tu môžeme kapať. Naši ľudia tu môžu žiť zo sedem euro, dvadsať euro. Dôchodcovia si zaplatia za lieky a ostane im tridsať eur na jedlo na celý mesiac,” rozzúril sa politik ešte viac. “Oni sa tam zbláznili. A tí naši budú za to hlasovať v tom europarlamente. To je šialené,” uzavrel.

Boris Kollar | Facebook

Zdroj: ph, Foto a video: FB / Boris Kollar