Bratislava Regióny

Bratislavská mestská polícia zaviedla novinku. Vytvorila si stránku na Facebooku

Zdroj: TASR / Michal Svítok

BRATISLAVA – Bratislavská krajská polícia má od dnešného dňa vlastnú stránku na Facebooku pod názvom Polícia SR – Bratislavský kraj. Denne bude prinášať informácie o aktuálnych udalostiach, dôležitých dopravných obmedzeniach, ale aj o každodennej činnosti policajtov zaradených na rôznych útvaroch. Nosnou témou na najbližšie dni budú rozsiahle dopravné obmedzenia v Bratislave.

 

Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, policajti krajského riaditeľstva budú informovať o aktuálnom stave dopravy formou statusov, videí, fotografií, ale aj živých prenosov.

Prvá regionálna stránka vznikla po úspechu hlavnej stránky Polícia Slovenskej republiky a jej cieľom bude hlbšie a detailnejšie informovanie verejnosti o činnosti polície v celom Bratislavskom kraji. Na stránke sa budú venovať aj prevencii a zverejňovať budú aj pátrania po osobách. Fanúšikovia budú môcť kontaktovať políciu a okrem svojich otázok zasielať aj dôležité poznatky, čím môžu byť priamo nápomocní pri vyšetrovaní trestnej činnosti. Na obsahu stránky sa bude môcť podieľať každý príslušník Policajného zboru.