Bratislava Domáce Regióny Top

Tucet ľudí sa zranil pri vážnej dopravnej nehode. V Bratislave kolabuje doprava

Zdroj: FB / Prezídium hasičského a záchranného zboru

BRATISLAVA – Desiatka hasičov z Bratislavy zasahuje pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na Šancovej ulici v Bratislave. Pri nehode došlo k zrážke autobusu a trolejbusu mestskej hromadnej dopravy. Následkom nehody utrpelo 12 cestujúcich zranenia rôzneho rozsahu. TASR o tom informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru.

 

Hasiči poskytli zraneným prvú pomoc a vykonali na vozidlách protipožiarne opatrenia. Šancová ulica je momentálne neprejazdná od Račianskeho mýta po križovatku s Karpatskou ulicou v oboch smeroch.

V Bratislave z dôvodu nehody a uzatvorenia Šancovej ulice kolabuje doprava. Zdroj: waze.com

Celková škoda spôsobená dopravnou nehodou je predbežne vyčíslená na približne 50.000 eur, informuje bratislavská polícia na sociálnej sieti. Presné príčiny a okolnosti, ktoré nehode predchádzali, policajti vyšetrujú.

Pre dopravnú nehodu je prerušená premávka trolejbusov a autobusov v Bratislave na Šancovej ulici smerom od Trnavského mýta na Pražskú, uvádza Dopravný podnik Bratislava (DPB). Linky 21, 61, 63, 201, 204, 209 sú odklonené a linka 64 nepremáva. Na dotknutých linkách treba podľa DPB počítať s obmedzenou a nepravidelnou premávkou. Obmedzenia trvajú od 8.00 do 10.00 h.

Galéria
Nehoda sa stala na Šancovej v Bratislave. Polícia vyšetruje jej príčiny. Zdroj: FB / Polícia SR – Bratislavský kraj
Z dôvodu nehody sa zranilo 12 ľudí. Zdroj: FB / Polícia SR – Bratislavský kraj
Celková škoda je vyčíslená na 50-tisíc eur. Zdroj: FB / Polícia SR – Bratislavský kraj
Na Šancovej sa zrazili dve MHD-čky – autobus 63 a trolejbus 201. Zdroj: FB / Polícia SR – Bratislavský kraj
Šancová ulica od Račianskeho mýta je z dôvodu dokumentovania dopravnej nehody neprejazdná. Zdroj: FB / Polícia SR – Bratislavský kraj
navigate_before
navigate_next